Studia podyplomowe w zakresie specjalizacji z psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym

Uprawnienia Specjalisty

Ukończenie Studiów Podyplomowych  Psychoterapia dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym jest tożsame z ukończeniem szkolenia specjalizacyjnego z psychoterapii dzieci i młodzieży w Wariancie B.

Po uzyskaniu potwierdzenia ukończenia szkolenia specjalizacyjnego absolwent może złożyć wniosek o przystąpienie do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży.

Osoba, która uzyskała pozytywny wynik Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży, otrzymuje dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży.